У Києві відкрилася виставка «Малевич. Поза межами полотна»

65

В арт-просторі «Second Floor Art Center», що на другому поверсі Адміністрації Президента України, відкрилася виставка, присвячена найвідомішому у світі українцю – Казимиру Малевичу.

Це – вже шостий мистецький проект «Second Floor Art Center» із моменту його відкриття у квітні 2015 року. На виставці «Малевич. Поза межами полотна» представлено 16 полотен простої та, водночас, складної екосистеми: кубики конструктора, з якого зібрано світ звичних нам речей, створюють неймовірне враження всесвіту Малевича.

Читайте за темою: В Україні проходить міжнародна конференція присвячена Малевичу

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Сукня довга пряма “Геометрія”

«Мета виставки – розшифрувати геном супрематизму. Якщо ви подивитеся на ці роботи під іншим кутом – побачите абсолютно нову картину. Вам відкриються нові сонячні системи, новий всесвіт. Насправді, Казимир Малевич дав тільки поштовх. Справжні творці сьогодення – ми самі», – зазначив автор проекту, співзасновник Українського кризового медіа-центру Геннадій Курочка.

Мета виставки – «повернути» митця Україні та відновити історичну справедливість. Найвідоміші дослідники творчості Малевича, які проаналізували його діяльність, зробили висновок: авангард зовсім не російський, він – український, про що свідчать знайдені тексти авторства художника.

Читайте за темою: Казимир Малевич чи Іван Мазепа: позиція МЗС

Виставка «Малевич. Поза межами полотна» експонуватиметься в Адміністрації Президента понад три місяці. Усі охочі матимуть змогу зазирнути у світ Малевича у рамках екскурсій. Попередні виставки арт-простору вже мандрують світом, представляючи Україну на міжнародній арені, а також доступні для огляду онлайн за посиланням http://secondfloor.gallery.

Казимир Малевич – один із найважливіших митців ХХ століття, який докорінно вплинув на розвиток візуального мистецтва, архітектури та дизайну. Він розділив історію мистецтва на «до» і «після». Створений ним «Чорний квадрат» – одна з найвідоміших картин сучасності, якою майстер започаткував супрематичний напрям у мистецтві. Він вважав, що художник повинен творити із власного творчого начала, а не копіювати зовнішній світ.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.