У Києві презентували українсько-китайську молодіжну програму культурних обмінів

57

У Києві, у Фонді «Україна», відбулася презентація українсько-китайської молодіжної програми культурних обмінів. Китайські музиканти та художники приїхали до України, щоб побачити наше культурне надбання і показати українцям красу та велич традиційної культури Піднебесної. Мистецький дарунок від китайських художників складався з двох частин – образотворчої і музичної. Для експозиції було відібрано півтори десятки робіт, виконаних у техніці традиційного китайського живопису. Такі картини малюють на рисовому папері пензлем для каліграфії і тушшю, вони зображують мальовничі пейзажі Китаю та міфічних персонажів. Цій техніці – понад дві тисячі років, та нині вона знову має неабиякий попит у поціновувачів східного мистецтва.

hjuy1

Читайте за темою: Український студент став призером всесвітнього студентського конкурсу «Міст китайської мови – 2016»

Брелок “Тризуб”

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Набір намисто і сережки темносинього кольору

У виставці, зокрема, взяв участь Ао Те, якого називають «королем тигрів». Він входить до десятки кращих митців Піднебесної, які зображують тигрів – священних тварин у Китаї, де їхніми зображеннями прикрашають оселі та офіси. Це його треті відвідини України, і під час попередньої поїздки він надихнувся нашої країною і її мистецькими техніками задля того, щоб використовувати нові знання в своїх роботах.

Крім того, під час урочистого відкриття студентки Цзен Їн (вокал) та Го Жень Цзе (піаністка) разом з випускником Одеської державної музичної академії ім. А.В. Нежданової, кандидатом мистецтвознавства Хе Тенгхоєм виконали традиційні китайські пісні, а трохи згодом виступили з концертом «Акорди миру» у музеї Миколи Лисенка.

Читайте за темою: «Кобзар» Тараса Шевченка видали китайською мовою

На продовження культурного обміну плануються відвідини Китаю українськими обдарованими дітьми. GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.