У Києві презентували радіостанцію з виключно українським мовленням

56

У Києві презентували нову радіостанцію – Radio1.ua з виключно українським мовленням і прозорою редакційною політикою. Прес-конференція з цього приводу відбулася в Укрінформі.

Автор і реалізатор проектів радіо «Ютар», «Star FM», «Star TV», «Погода ТБ» Юрій Лященко розповів, що радіостанція розраховує на широку інтернет-аудиторію за кордоном і відповідно планує її монетизувати, а також на допомогу діаспори, донорів.

Читайте за темою: Радіо Соловейко – нехай ллється українська пісня звідусіль

Брелок “Тризуб”

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Художня лялька

За його словами, організатори вже мають проект роботи нового радіо на контрольно-пропускних пунктах на лінії розмежування. Далі організатори планують перекрити «сепаратистські» сигнали на українській території.

Як зазначили організатори, для прозорості редакційної політики Radio1.ua створить Наглядову раду «без політиків». До неї увійдуть журналісти, громадські діячі, представники шоу-бізнесу та митці. Їхні імена наразі не називаються.

Співачка і композитор, переможниця пісенного конкурсу «Євробачення-2004» Руслана Лижичко під час прес-конференції, зазначила, що ініціатори станції прагнуть зробити україномовний актуальний, креативний продукт, наповнений тим, що сьогодні може викликати резонанс.

У свою чергу її чоловік і продюсер, засновник студії «Люксен» Олександр Ксенофонтов зазначив, що нове радіо – це спроба неквотної українізації.

Один із організаторів проекту, засновник та ідеолог радіо «Львівська Хвиля» Юрій Зелик пояснив, що засновники ставлять перед собою досить амбітне завдання – зробити Radio1.ua популярним на всю Україну.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.