У Києві представлять культурно-освітню програму «Арсенал Свободи»

53

До Дня Гідності та Свободи з 19 по 27 листопада 2016 року у просторі виставкового дослідницького проекту «Ефемероїди. 20 століття у плакаті» в Мистецькому Арсеналі буде представлено культурно-освітню програму «Арсенал Свободи» Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні – Музею Революції Гідності за підтримки ГО «Музей Майдану», Українського інституту національної пам’яті та Національного культурно-мистецького та музейного комплексу «Мистецький Арсенал».

Мета програми «Арсенал Свободи» – введення у системний науковий і суспільний дискурс бінарних опозицій сучасності: система vs особистість, війна vs гуманізм, пропаганда vs критичне мислення.

Читайте за темою: «За лаштунками «Волині-43» Володимира В’ятровича презентували у Києві

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Серія скульптур «Дерево Життя»

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Програма доповнює тематичну виставку політичного плакату «Ефемероїди», актуалізуючи в публічних виступах і дискусіях, мистецьких і освітніх заходах, майстер-класах і презентаціях нові функції та сенси візуального мистецтва і сучасних наративів у протестному середовищі, їхню комеморативну, медійну, соціальну і комунікативну ролі.

Також в рамках проекту в Мистецькому арсеналі, відбудеться літературно-музичний вечір Ігоря Жука та Ірен Роздобудько #ЦінаCвободи. GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.