У Греції стартує фестиваль українського документального кіно

51

Сьогодні, 9 дистопада, в Атенах (Греція) стартує фестиваль українського документального кіно «See Ukraine: Docudays UA on tour». У програмі фестивалю заплановані покази таких документальних стрічок, як «Українські шерифи» Романа Бондарчука та «Жива ватра» Остапа Костюка.

У ході фестивалю також заплановані зустрічі з українськими кінематографістами та дискусії за участю громадських активістів і правозахисників, які допоможуть краще зрозуміти ситуації, зображені у фільмах, та нададуть більше інформації про події у країні.

Читайте за темою: Українська громада Греції продовжує боротьбу з пропагандою

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Сукня довга пряма “Геометрія”

Нагадаємо, що в травні 2016 року в Греції команда проекту «Побачити Україну: Docudays UA мандрує світом» мусила призупинити показ запланованих фільмів через численні погрози та заклики радикальних угруповань зібратись на мітинг протесту під стінами локації фестивалю. Проте організаторам таки вдалося провести захід, змінивши місце проведення. Протягом трьох днів глядачі в Атенах мали змогу подивитися фільми «Євромайдан. Чорновий монтаж», короткометражні фільми українських режисерів: «Медик іде останньою» Світлани Шимко та «Сери та сеньйори» Олександра Течинського.

«See Ukraine: Docudays UA on tour» – це акція у галузі культурної дипломатії, що реалізується Міжнародним фестивалем документального кіно про права людини Docudays UA.

Читайте за темою: Допомога українців Греції: діти героїв АТО поїхали на відпочинок

Docudays UA – єдиний в Україні міжнародний фестиваль документального кіно про права людини. Він відбувається щороку в останній тиждень березня у Києві. По завершенню Docudays UA традиційно презентує найкращі фільми в регіонах України під час Мандрівного фестивалю. Покази тривають із жовтня до грудня (включно). Фестиваль – неполітичний та некомерційний.

В Атенах фестиваль триватиме з 9 по 11 листопада в культурному центрі Webster Athens. Вхід вільний. GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.