Global Ukraine

Центр української культури і розвитку працюватиме тепер у Вроцлаві

25

У Вроцлаві відкрили Центр української культури і розвитку (CUKR). Під час урочистої церемонії були присутні: Надзвичайний і Повноважний посол України в Республіці Польща Андрій Дещиця, Генеральний консул України в Кракові Олег Мандюк, Президент міста Вроцлава Рафал Дуткевич, Голова Ради міста Вроцлава Яцек Оссовскі, депутати ради міста Вроцлава та представники місцевої української громади.

loki3Депутати Львівської міської ради Петро Адамик, Валерій Веремчук, Юрій Мельник, Олег Сорочкін та Ігор Телішевський також взяли участь у відкритті Центру.

З нагоди відкриття нового громадського простору у Центрі відбувся поетичний конкурс «Любимо рідну мову», експонувалась виставка Івана Кравчишина «Листи з фронту». А також присутні зустрілись з відомими українськими письменниками та співаками. А на завершення святкового дня виступив український гурт «Vivienne Mort».

Львівські депутати від імені секретаря ради Анатолія Забарила вручили подяку за вагомий внесок у розвиток польсько-українських відносин Почесному консулу України у Вроцлаві Гжегожу Джіку.

У відреставрованому Центрі української культури і розвитку (CUKR) буде діяти культурне і ділове життя українців. Що важливо, окрім цього ,тут  працюватиме почесне консульство України у місті Вроцлаві.

 

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.