Свято козацтва для маленьких українців в Дубаї

49

Український дитячий клуб в ОАЕ вирішив організувати для найменших українців цікаву подію – День козацтва, який відбудеться у суботу, 5 листопада, з 15:00 до 17:30 у Сатва парку.

«У народі кажуть: «У козака життя – коротке, а слава – вічна». Тож згадаймо разом про українських козаків і розкажімо про них нашим дітям», – закликають організатори на Facebook-сторінці івенту.

Читайте за темою: Українська зірочка у Дубаї

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Брелок “Тризуб”

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Реєструватися на участь потрібно за посиланням: https://goo.gl/forms/C6HR6UiaXR4JrwyF2, після чого на електронну скриньку прийде лист з підтвердженням реєстрації.

Волонтерка Соломія Баб’як розповіла, що на діток чекають  конкурси, вікторина про козаків і казки для різних вікових груп, а також веселі козацькі танці, пісні, ігри та конкурси. Маленькі українці матимуть незабутній досвід – відчути себе в ролі маленьких козаків і козачок. А свято приурочене до недавнього святкування Покрови, Дня захисника Вітчизни та Дня українського козацтва.

Читайте за темою: «Літературне сафарі з Лесем Подерв’янським» в Дубаї

Для участі у святі діткам потрібно прийти в національному одязі або з елементом національного одягу. Організатори також заохочують діток вивчити віршика про козаків або розказати історію на тему козацтва українською мовою, якою вони поділяться з усіма учасниками свята. GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.