Перший Israeli Ukrainian Entrepreneurship Forum – вже незабаром у Тель-Авіві

485

14-15 грудня 2016 року в Тель-Авіві вперше відбудеться Israeli Ukrainian Entrepreneurship Forum. Організатори форуму – громадська організація Israeli Friends of Ukraine спільно з організацією Global Ukraine за підтримки фонду Ukrainian Jewish Encounter, Посольства України в Ізраїлі, Міжнародних Авіаліній України і JSCapital.

Метою форуму є створення умов для потенційного партнерства в різних сферах бізнесу, ознайомлення з тенденціями і розвитком ринків, пошук і залучення інвестицій, досвід створення інноваційних проектів.

Читайте за темою:  Українсько-ізраїльський бізнес-форум відбудеться в грудні

Форум спрямований на створення постійно діючої платформи для активного співробітництва між різними організаціями, що представляють Ізраїль і Україну. В рамках форуму передбачається створення міжнародного професійного нетворкінгу Israeli Ukrainian Alliance. Цей майданчик покликаний надати можливості для підприємницької діяльності, для підприємств і організацій всіх типів і масштабів з метою співпраці в Ізраїлі і в Україні шляхом залучення ізраїльської та української діаспори в усьому світі.

«Основна мета форуму – створення бізнес-співтовариства, яке передбачає сприятливі умови для потенційного створення і розвитку реальних нових проектів як в бізнес сфері, так і в галузі соціального підприємництва», – розповідає Анна Жарова, співзасновник Israeli Friends of Ukraine.

Читайте за темою:  Ізраїль може визнати Голодомор геноцидом українського народу

Дводенна програма форуму включає лекції, зустрічі та круглі столи з представниками успішних бізнесів з обох країн. На заході будуть представлені підприємства наступних сфер: IT та інвестиції, медицина, зелена енергія, сільське господарство, туризм, експорт.

Партнери заходу – UA2EU, IT- Business Week, Digital Ukraine, Cluster Tech, Ukrainian-Israel Business Council, Stairway soft, Центр «Розвитку Корпоративної Соціальної Відповідальності».

Детальна інформація та реєстрація учасників: http://iualliance.com/. GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.