Наймолодшій письменниці й ілюстратору України – 9 років

62

9-річна Софія Шлінчак стала володаркою одразу двох рекордів, які тепер занесені до Національної книги рекордів України. Вона – наймолодша в Україні авторка виданої друком прозової книги, а також наймолодша ілюстраторка виданої друком книги. Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Софія Шлінчак написала та проілюструвала власну книгу «Надзвичайні пригоди Кохи, Айка та Дзю», яку згодом видало видавництво «Фонтан Казок» та презентували у Києві. Під час презентації й відбулася реєстрація рекорду. Книга вже отримала низку схвальних відгуків від літературних критиків і читачів.

Читати за темою: Українські матусі в Еміратах креативно відзначили з дітками Halloween (Фоторепортаж)

Художня лялька

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Набір намисто і сережки темносинього кольору

 «Чи може чудову дитячу книжку, по-справжньому цікаву ровесникам, створити… сама дитина? Мабуть, в ідеалі мало би бути саме так! Принаймні в це щиро вірить дев’ятирічна Софія Шлінчак, яка сама придумала, написала й намалювала цю веселу й добру історію про маленьке левеня Коху і його друзів», – йдеться в передмові до книжки.

Як каже авторка, зробити їй книжечку допомагали порадами дорослі. Тато – журналіст Віктор Шлінчак – був літературним редактором тексту, а малюнки вона створювала під керівництвом художниці Наї Іващук.

Частину коштів, отриманих від продажу книжки, авторка вирішила віддати фонду «Таблеточки» на лікування хворих дітей, ще частину тиражу буде передано на схід дітям, які проживають у так званій «сірій» зоні.

 

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.