На Кіпрі відзначили День Гідності та Свободи маршем свободи до водоспаду Каледонія

56

Українська громада на Кіпрі відзначила річницю початку Революції Гідності маршем свободи до одного з найкрасивіших водоспадів Кіпру – Каледонії, чим в котрий раз привернула увагу місцевих жителів та туристів до подій, які відбуваються в Україні.

Марширували українські активісти з українськими прапорами та плакатами із закликами: «Україна – територія гідності та свободи», «Вільні творять майбутнє», «21 листопада – День Гідності та Свободи», «Нехай твоя Милість, о Господи, буде над Україною».

lpoik1

Сукня довга пряма “Геометрія”

Художня лялька

Брелок “Тризуб”

Читайте за темою: Українці на Кіпрі провели велоакцію «Україна Єдина» та закликають всі українські діаспори підтримати їхній флешмоб (Відео)

«В цей день учасники акції побажали всім українцям відчуття власної гідності в душі, свободи у серці і головне – мирного неба над головою. Тоді ніколи не буде виникати сумнівів у тому, що Україна – це територія гідності і свободи», – підкреслюють організатори заходу, українські активісти на Кіпрі.

lpoik2

lpoik3

Варто зазначити, що українська громада на Кіпрі постійно організовує заходи, які яскраво демонструють їхню активну громадянську позицію та підтримку Україні.

«Держава, громадянам якої притаманна національна гідність, матиме авторитет і повагу у світі, і тільки люди з високим почуттям власної гідності, могли, не задумуючись, віддати свої життя за свободу і незалежність своєї країни у мирний час», – зазначає співорганізатор заходу Лора Калініченко. GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.