Мер Стокгольму урочисто передасть ключі від Євробачення Києву

34

Першою офіційною подією «Євробачення-2017» стане урочиста передача ключів. Церемонію в прямій трансляції дивитимуться 200 млн телеглядачів. Про це повідомив на брифінгу у вівторок заступник голови КМДА Олексій Резніков.

«Не виключено, що церемонія відкриття Євробачення буде біля Маріїнського палацу. І ми ще очікуємо точного прийняття рішення щодо церемонії урочистого вручення ключів від Євробачення, яка очікується наприкінці січня, – коли мер міста Стокгольм, яке проводило «Євробачення-2016», буде передавати ключі міському голові Києва Віталію Кличку. Я думаю, що цю урочисту подію ми будемо робити в Колонній залі КМДА. Церемонія вручення ключів від Євробачення – це буде перша офіційна подія «Євробачення-2017», яка буде мати трансляцію на всі країни, які дивляться Євробачення. Це очікувано 200 млн телеглядачів», – сказав Резніков.

Читати за темою: Євробачення 2017 прийматиме Київ

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Брелок “Тризуб”

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Він додав, що станом на сьогодні з відомих локацій чітко встановлено місце проведення самої події – Міжнародний виставковий центр – і розміщення на його території прес-центру, який очікує прийняти близько 1,5 тисячі журналістів з усього світу, в першу чергу з Європи. Там буде забезпечена система так званої аеропортової безпеки, тобто повністю замкнуте коло. 

Читати за темою: Що думають українці про проведення Євробачення?

Нагадаємо, українська співачка Джамала виграла міжнародний конкурс «Євробачення-2016», який проходив у шведському Стокгольмі. У фіналі конкурсу виступали представники 26 країн: Азербайджану, Росії, Нідерландів, Угорщини, Хорватії, Австрії, Вірменії, Чехії, Кіпру, Мальти, Великобританії, Німеччини, Іспанії, Італії, Франції, Швеції, Латвії, Грузії, Болгарії, Австралії, України, Сербії, Польщі, Ізраїлю, Литви, Бельгії. За результатами голосування глядачів та членів національних журі Джамала зайняла перше місце з результатом у 534 бали.

Згідно з правилами конкурсу, в наступному році він повинен проходити в країні-переможниці. GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.