Хлопець з ДЦП доїхав на велосипеді до Португалії

38

20-річний Іван Маслюк із села Березівка Радехівського району Львівської області, у якого легка форма ДЦП, доїхав до міста своєї мрії – Лісабона, і побачив Атлантичний океан. Хлопець дуже мріяв потрапити до Португалії.

«100 днів! 5000 км! 13 країн! Ми падали, часом залишались без копійки, інколи плакали (навіть хлопці плачуть), інколи ночували просто неба і їли те, що були в силі приготувати після 100 км/день. Що ми тільки не пережили! Хорошого, доброго, світлого, дружнього! Ми здійснили мрію!!! Він побачив океан! Надихнув сотні людей у всій Європі на здійснення мрій! Але без вашої допомоги ми б не змогли! Дякуємо! Щиро усім дякуємо! Сміливі мають щастя!», – зазначають мандрівники на своїй Facebook-сторінці.

nbvc1

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Художня лялька

Серія скульптур «Дерево Життя»

nbvc2

Читайте за темою:  Українець вирушив в навколосвітню подорож автостопом

Іван стартував у Львові 13 серпня разом з двома друзями. Утрьох вони подолали 12 країн і понад 5 тис. км. Іван їхав в місто своєї мрії на спеціальному велосипеді. Щодня друзі долали 100 км. Подорож тривала три місяці. 20 листопада Іван нарешті побачив Лісабон, місто, заради якого він їхав на велосипеді зі Львова.

nbvc3

Троє хлопців, які пройшли такий шлях, хочуть започаткувати в Україні новий проект: втілювати мрії людей з такими труднощами, як у Івана.

«Якщо я зміг здійснити свою мрію, то і ти зможеш, інколи, сидячи на вершині гори в Альпах, або купаючись у кришталевих озерах, я думав, що все це – сон, що я розплющу очі і це все зникне, але ні, це – реальність, досягнути яку вдалося важкою працею! Моя подорож – це виклик для світу, для інших людей з обмеженими можливостями і найперше для себе самого!», – сказав Іван.

nbvc4

Читайте за темою: Навколосвітня подорож українців на власному авто: 51 країна та незабутні враження

До Португалії троє друзів дісталися в середині минулого тижня. Після того, як вони погостюють у Лісабоні, відправляться додому у Львів. Цього разу машиною.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.