Голлівудська кінозірка в прикрасах українського дизайнера

46

Актриса Кім Кетролл опублікувала фотографію, на якій її руки прикрашають персні молодого українського бренду Guzema Jewellery. Заснувала його на початку цього року 25-річна українка Валерія Гузема, телеведуча HD Fashion. У дизайні своїх прикрас вона робить ставку на мінімалізм і лаконічність. Про це повідомляє vogue.ua.fdgr5

Читайте за темою: Витончена колекція української дизайнерки вразила відвідувачів New York Fashion Week

Персні, які вибрала Кетролл, якраз і є однією із знакових моделей бренду Guzema Jewellery. Дизайнер пропонує носити кілька перснів відразу на різних фалангах пальців. Прикраси до актриси, до речі, потрапили абсолютно випадково. Кетролл помітила їх на подрузі Гуземи в Нью-Йорку і запитала, де їх можна купити, а та не розгубилася і подарувала акторці свої.

Серія скульптур «Дерево Життя»

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Ідея дизайнера Валерії Гуземи проста: вона поставила собі за мету створити повсякденні базові прикраси, без всяких стилістичних надмірностей. Багато уваги звертається на якість обробки, щоб прикраси довго носилися і були приємними для шкіри.

Читайте за темою: Дизайнерка створила унікальний кулон-парфум

Своїм мінімалізмом і чіткими формами вироби Guzema Jewelry нагадують сучасну архітектуру, – натхнення дизайнер шукає в простих речах, деталях і формах, в повсякденному житті і людях, які їй зустрічаються.

Всі моделі виконані з жовтого і білого золота, а цікаві поєднання кольорів матеріалів додають предметам вигадливості.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.