Генконсульство України в Нью-Йорку прийняло групу дітей військовослужбовців-учасників АТО

37

Генеральне консульство України в Нью-Йорку 2 листопада приймало групу дітей 9-13 років, батьки яких загинули або були поранені під час АТО.

Організацією поїздки займалися волонтери Координаційного Центру надання допомоги учасникам АТО (м. Київ), за активної участі Дмитра Галбмілліона, Вікторії Самойленко, Марка Шнайдера та інших небайдужих українців, як в місті Нью-Йорк, так і на Батьківщині.

Читайте за темою: У США протестували проти концертів піаніста з РФ, що підтримав анексію Криму

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Сукня довга пряма “Геометрія”

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Діти перебували у м. Амарилло (штат Техас), знайомились з американською культурою, їздили з екскурсіями та проходили реабілітацію.

Координаційний Центр допомоги учасникам АТО та їх сім’ям є громадською неприбутковою організацією, яка з перших днів війни надає допомогу нашим захисникам та їхнім родинам як в зоні бойових дій, так і демобілізованим, сім’ям загиблих, полонених і безвісти зниклих. За цей період Центром надано допомоги більш ніж на 10 тис. звернень з різних питань – психологічна, юридична допомога, медично-оздоровча реабілітація, з навчання, працевлаштування, консультації з будь-яких питань, оформлення документів та багато іншого. Одним із головних завдань роботи Центру є допомога нашим бійцям якнайшвидше повернутись до мирного, цивільного життя. Центр наразі здійснює свою роботу у містах Кривий Ріг та Київ, найближчим часом відкриє свої представництва і в інших містах України. GU

 

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.