Джонні Депп підтримав українського режисера Олега Сенцова

69

Американський актор Джонні Депп долучився до кампанії за свободу слова із закликом звільнити українського режисера Олега Сенцова, ув’язненого в Росії.

Джонні Депп сфотографувався в образі арештанта з даними вироку і часом арешту Олега Сенцова для проекту «Ув’язнені за мистецтво». У рамках кампанії  («Imprisoned for Art»), яку розпочав «Voice Project», відомі артисти й музиканти намагаються привернути увагу до долі своїх колег з різних країн світу, які опинилися за гратами через політичні мотиви.

tmp_28981-PicsArt_11-17-09.54.14683777219

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Футболка

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

У проекті організації «Voice Project», що бореться за свободу слова у різних частинах світу, взяли участь також Пітер Гейбріел, Том Морелло і Надя Толоконникова з «Pussy Riot».

«Свобода слова  – її легко не помічати, доки не втратиш, – сказано в заяві проекту. – Ми говоримо від імені тих, хто не боїться говорити вголос, тих, хто ув’язнений у різних частинах земної кулі за те, що наважилися підняти голос на знак непокори. Нам треба захищати одне одного, не зважаючи на відстань чи кордони. Бо ніколи не знаєш, коли тобі знадобиться те саме».

Читати за темою: Українська громада Гонконгу організовує показ фільму Олега Сенцова

Футболку з Деппом-Сенцовим можна купити на веб-сайті проекту за 23 долари.

Олег Сенцов – український кінорежисер, сценарист та письменник, лауреат Шевченківської премії. Російська влада звинуватила його у підготовці терактів у Криму і засудила до 20 років ув’язнення в колонії суворого режиму.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.