Дитяче свято Гелловін українців у Йорданії: маленькі «монстрики», атмосферні ігри та «страшно» смачнючі солодощі

94

В Українській хаті в Йорданії 4-го листопада відбулася запальна костюмована дитяча вечірка до свята Гелловін. Організатори підготували для дітей цікаву розважальну програму з веселими іграми, подарунками та солодощами. Організатор свята – Тетяна Сонець та інші активісти Української хати.

Читайте за темою: Благодійний марафон та дипломатичний ярмарок: насичене життя української громади Йорданіїjkiuy3 jkiuy4На дітей чекала розважальна програма, ігри, подарунки та солодощі. Зробити свято справді атмосферним допомогла художниця Антоніна Малімон, яка завершила образи маленьких «монстриків», розмалювавши діточкам обличчя. Учасники заходу мали можливість продемонструвати свої чудові  костюми на показі «Гелловін моди», глядачами були батьки, вчителі та друзі.

Читайте за темою: “Йорданія – наші очі, Україна – наше серце“ – українська громада в Йорданії

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Брелок “Тризуб”

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

jkiuy5 jkiuy7 jkiuy8«Діти отримали море радості та позитивних емоцій! Ця подія стала своєрідним карнавалом. Діти обожнюють такі свята! Гелловін – це можливість для дітей стати казковим чудернацьким створінням і повеселитися з друзями. Це теж частина всесвітньої культури, всесвітньої спадщини! В майбутньому плануємо щорічно проводити подібні міжнародні свята, таким чином ми вчимося доброзичливо сприймати інші культури та ділитися зі  світом і своїми звичаями та традиціями. Адже ми прагнемо стати частиною світової спільноти! Головне, щоби цей процес відбувався без упереджень та забобонів!», – підкреслює координатор  ” Української хати” в Йорданії Ольга Завидняк.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.