Дні культури України відбуваються в Польщі

58

В польському Гданську проходять Дні культури України та 40-й український ярмарок, який організований Союзом українців Польщі.

tmp_21845-PicsArt_11-21-12.12.05-2015370620

Зокрема, 19-24 листопада Гданський Шекспірівський Театр спільно з Консульством України в Гданську, в рамках циклу Театри Європи, презентують фестиваль Український Тиждень в Гданському Шекспірівському Театрі. У насиченій програмі вистави, концерти, візуальне мистецтво, перегляд фільмів та інші мистецькі заходи. Про це повідомляє Еспресо.TV.

Серія скульптур «Дерево Життя»

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Художня лялька

Читати за темою: Польський інститут присудив премію Малевича українському художнику

Перегляд української культури розпочнеться двома виставами київського Національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка — «Ерік XIV» та «Щоденники Майдану».

Також під час Українського Тижня буде представлено комедію «Сталкери» від Павла Ар’є. Закриє  програму Українського Тижня концерт гурту ONUKA — популярного українського музичного електронного проекту музикантів Наталії Жижченко, Євгена Філатова і KOOQLA.

Читати за темою: Посольство України в Йорданії взяло участь у 3-й Міжнародній виставці з туризму, старожитностей та культури 

Програму Українського Тижня доповнять перегляди сучасного українського кіно («Хайтарма», «Плем’я», «Поводир»), зустріч із режисером Олесем Саніним та зустрічі-лекції в рамках «Українського Калейдоскопу».

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.