Дерево для слів: під ним і на ньому

31

Африкансько-український перекладацький проект «Я на тебе чекатиму під каїсе-дра» та Музей книги і друкарства України запрошують на вечірку «Дерево для слів: під ним і на ньому». У програмі: відкриття виставки графіки Лесі Синиченко та фотографій Ірини Брязгун «Дерево для слів», презентація антології африканської поезії «Каїсе-дра росте, де хоче» (упорядник Олена Гусейнова, видавництво «Крок», 2016), перфоманс від афро-драмерів «AfriKAN», фольклорного театру «Дивина» (м.Донецьк), фестивалю сучасного танцювального театру «Zelyonka Fest».

Читати за темою: Козацькі пісні внесуть до переліку нематеріальної спадщини ЮНЕСКО

Книга віршів «Каїсе-дра росте, де хоче» побачила світ завдяки платформі «Велика Ідея» та її доброчинцям. Команда проекту нарешті матиме нагоду подякувати всім причетним і запросити до подальшої розмови під Деревом Балачок.

Серія скульптур «Дерево Життя»

Брелок “Тризуб”

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Захід відбудеться 1 грудня о 19.00 за адресою вул. Лаврська, 9 і триватиме до 16 січня 2017 року в приміщенні Музею книги і друкарства України.

Проект «Я на тебе чекатиму під каїсе-дра» розвивається в Україні з 2015 року, перекладаючи українською тексти сучасних поетів з Африки. Його метою є діалог культур, тому центральний образ проекту, відображений у його назві, Дерево Балачок («каїсе-дра») – виглядає ідеальною локацією для розмови митців, представників різних культур. Під каїсе-дра озвучуються найважливіші для суспільства теми, зокрема, цього року проект працює з темою переселень та переселенців, залучаючи для цього відповідний літературний та музичний контент. Куратор – Оксана Куценко.

Читати за темою: «Я на тебе чекатиму під каїсе-дра» або культурна рефлексія африканських творів

Виставка «Дерево для слів» Лесі Синиченко та Ірини Брязгун представляє роботи, створені в рамках проекту. Художниця та фотограф запрошують зрозуміти іншого, не прикриваючись формальними прапорами толерантності, а відкриваючи його таким, яким він є. Спроба знайти мову, яка буде знайома кожному. Мову, яка зможе пов’язувати, а не відштовхувати. Будувати, а не руйнувати. Спроба повірити в те, чого немає. І відчути явну оманливість порожнечі, тим самим зламавши загальне відчуженняGU

 

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.