«За лаштунками «Волині-43» Володимира В’ятровича презентували у Києві

59

У Києві презентували книгу керівника Українського інституту національної пам’яті Володимира В’ятровича «За лаштунками «Волині-43». Невідома польсько-українська війна». Про це повідомляє Український інститут національної пам’яті.

«Ця книжка – чи не перша спроба науково-популярного викладення історії польсько-українського конфлікту середини минулого століття. Автор пропонує поглянути на події 1943 року на Волині у контексті історії двох народів до, під час та після Другої світової війни», — йдеться у повідомленні.

Читайте за темою: Рішення Сейму, що посварило Польщу та Україну. Хто винен і що робити

Художня лялька

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Сукня довга пряма “Геометрія”

В основі дослідження — свідчення безпосередніх учасників подій, документи українського та польського підпілля, Армії Крайової та УПА, що були головними дійовими особами трагедії.

Нагадаємо, що Польський інститут у Києві скасував показ фільму Войцеха Смажовського «Волинь», який мав відбутися у вівторок, 18 жовтня.

Читайте за темою: Волинь

Напередодні презентації директорка Інституту Ева Фіґель повідомила про скасування показу. За її словами, на таке рішення вплинула позиція українського Міністерства закордонних справ. У листі до Посольства Польщі в Україні МЗС «наполегливо рекомендувало» скасувати презентацію картини «Волинь».

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.