Європейська служба зовнішньої діяльності провела консультації з громадськими організаціями щодо України

57

14 жовтня кілька українських громадських закордонних організацій взяли участь у зустрічі з представниками Європейської служби зовнішньої діяльності (ЄСЗД). Консультації з громадськими активістами є необхідними ЄСЗД для отримання інформації, яку використовуватимуть для підготовки звіту по Україні. Про це повідомляє Марта Барандій на своїй сторінці у Facebook.

Світовий конгрес Українців (СКУ) наголосив на важких умовах, в яких Україна впроваджує реформи: величезна кількість внутрішньо переміщених осіб та російська агресія, а Promote Ukraine – на необхідності звернути увагу на сектор охорони здоров’я та безпеки журналістів в Україні.

Читайте за темою: Українці Австралії закликали Уряд відключити Росію від SWIFT-у

Серія скульптур «Дерево Життя»

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Брелок “Тризуб”

Звіт по країні, який готує ЄСЗД, є фактично основою для позиції Європейського Союзу. Крім того, для оцінки торгівлі консультативні групи будуть створені шляхом попереднього відбору організацій, які хочуть взяти участь в таких групах. Планується створення Форуму громадянського суспільства, де консультативна група ЄС і консультативна група України зможуть обмінятися думками про розвиток подій в секторі торгівлі між Україною та ЄС.

Європейська служба зовнішньої діяльності займається зовнішньою політикою ЄС та співпрацює з Європейською комісією з питань, які належать до їх спільної компетенції. Верховний представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки координує діяльність Європейської дипломатичної служби, безпосереднє керування діяльністю ЄСЗД здійснює виконавчий секретар. Однак, незважаючи на рішення Європейського комісара з зовнішніх справ та політики безпеки і Європейської дипломатичної служби, остаточне рішення приймається державами-членами та Європейською комісією. GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.