Яким був імідж України в мексиканських ЗМІ в вересні?

135

Автор: Андрій Рижков

Цей матеріал є результатом аналізу вересневих публікацій про Україну у трьох мексиканських виданнях – «Ла Хорнада», «Ель Універсаль» та «Міленіо». Розвідка є частиною проекту, присвяченого систематичному моніторингу інформації про нашу державу та її подальшій квалітативно-квантитативній обробці.

Загалом «Ель Універсаль» у вересні згадав про Україну 44 рази, «Ла Хорнада» – 21, а «Міленіо» – 26. Якщо порівняти з двома попередніми місяцями, цього разу простежується значне зменшення кількості статей з інформацією про нашу державу в останньому виданні відповідно.

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Починаючи з липня, відколи стартував цей проект, тобто протягом останніх трьох місяців, пальма першості у кількості матеріалів з контентом про Україну належить «Ель Універсаль». З іншого боку, найменша кількість згадок про нашу державу припадає на щоденник «Ла Хорнада».

vbcx

Рубрики «Спорт» і «Міжнародні відносини» реєструють однакову кількість статей, традиційно випереджаючи інші категорії. У новинах про міжнародні події про Україну продовжують писати здебільшого у контексті наслідків агресії Росії.

Квалітативну складову кожного з трьох аналізованих видань можна побачити у наступному графіку.

vbcx1

Можна помітити, що у вересні переважає нейтральний тон, який залишається домінантним з самого початку цього моніторингового проекту – з липня 2016 року. Слід зазначити, що цього разу сентимент інформації про Україну у «Міленіо» дещо урізноманітнився у порівнянні з минулими місяцями – тепер до нейтрального тону тут додався матеріал із позитивним та негативним забарвленнями. Як і раніше, «Ла Хорнада» продовжує подавати матеріал про нашу державу у найбільш вигідному для України світлі.

Читайте за темою: Україна в медіа-просторі Мексики в серпні 2016 р.

А зараз звернемося до квалітативно-квантитативної динаміки подання інформації у кожному виданні окремо.

vbcx2

Читати далі

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.