Як японці знайомляться з українською культурою?

60

Японський фольклорист Норіо Інагакі знову відвідав Закарпаття для дослідження українського фольклору. Про це повідомляє Тячів NEWS.

Дослідник Інституту фольклору і архівів Румунської академії наук у місті Клуж, пан Інагакі збирає пісенні й танцювальні зразки Румунії, Болгарії, України та Сербії, щоб створити при Інституті фольклору унікальну відеотеку.

Читайте за темою: Народна дипломатія в Японії: інтерв’ю з Павлом Котенком

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Брелок “Тризуб”

Художня лялька

Під час першого візиту Норіо Інагакі досліджував пісенно-танцювальні традиції Виноградівщини, а зараз вивчає фольклор Тячівщини: у Новоселиці Тячівського району він записав обрядові весільні пісні, виконані спеціально для нього учасниками фольклорного колективу «Мрія».

Читайте за темою: Український школяр здобув бронзу на Олімпіаді з географії в Японії

Та не лише японці довідуються про українську культуру. В Києві цими вихідними, 1 та 2 жовтня, проводився фестиваль японської культури, присвячений 45-тиліттю братських відносин між Києвом та Кіото. Під час фестивалю всі охочі могли дізнатися про чайні церемонії, подивитися цікаву балетну програму від народного артиста України Набухіро Тєрада, а також відвідати ярмарку з японськими товарами та косметикою.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.