Як ставляться росіяни до українців: опитування «Левада-Центру»

73

Російський «Левада-Центр» з  23 по 26 вересня 2016 року провів опитування думок росіян щодо ставлення до США, України та ЄС. Як показали дані дослідження, вкрай негативних оцінок стало менше. Про це повідомляють Крим.Реалії.

В ставленні до України більшість опитаних росіян поставили оцінку «в основному погано» – 38%. Цей показник зменшився на 4% в порівнянні з 2015 роком. Оцінку «дуже погано» дали 18% росіян, що на 3% менше, ніж в минулому році. Добре до України ставиться 24% опитаних.

juytf

Брелок “Тризуб”

Сукня довга пряма “Геометрія”

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

До Європейського союзу 41% опитаних ставиться «в основному погано». Цей показник теж став нижчим, ніж в минулому році, на 4%.

Читайте за темою: Соціолог Ірина Бекешкіна за допомогою власних досліджень препарує країну

kliou

До США більшість опитаних також ставиться «в основному погано» – 44%, що на 2% менше, ніж у 2015 році. «В основному добре» до США ставиться 21% росіян.

kjui

У всіх трьох випадках збільшилася кількість опитаних росіян, які «не змогли відповісти» на запитання.

Дослідження здійснювалося по репрезентативній всеросійській вибірці міського та сільського населення, серед 1600 осіб у віці від 18 років, в 137 населених пунктах 48 регіонів країни.

Читайте за темою: Росіяни VS Українці: взаємні симпатії

«Левада-Центр» – російська недержавна дослідницька організація. Центр регулярно проводить власні і замовні соціологічні та маркетингові дослідження, будучи однією з найбільших російських організацій в своїй сфері.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.