В Україні завершено фільм за новелою Кафки

55

Держкіно прийняло завершений виробництвом 30-хвилинний фільм «Синагога» режисера Івана Орленка за новелою Кафки. Про це повідомляє прес-служба Державного агентства України з питань кіно.

Читайте за темою: Стрічка українського режисера – у списку найкращих документальних фільмів Європи

«Дія фільму відбувається під час Голокосту. Сценарій написаний Іваном Орленком за мотивами новели Франца Кафки «У нашій синагозі». Продюсер фільму – Олена Єршова. Виробництво здійснювали українська компанія «ТАТОФІЛЬМ» та французька «КіноЕлектрон». Фільм є переможцем 7-го конкурсного відбору Держкіно. Він створювався у копродукції з Францією. Бюджет стрічки – понад 1,515 млн. грн., за рахунок Держкіно – 900 тис. грн.», – йдеться в повідомленні.

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Серія скульптур «Дерево Життя»

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Основні зйомки проходили навесні й улітку 2016 року в Києві, Хусті та Страсбурзі (Франція) на відкритих майданчиках та в інтер’єрах.

Читайте за темою: «Микита Кожум’яка» – такого від української анімації Ви точно не очікували

Трагікомічна картина хронометражем 30 хвилин розповідає про внутрішні переживання 12-річного єврейського хлопчика, який починає осмислювати навколишній світ. Синагога уособлює фундамент духовного життя. Він ходить туди на молитву, на навчання. Там, зрештою, відкриваються йому й суперечності світу, його тривоги, спокуси.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.