Global Ukraine

В Італії українська школа відсвяткувала свято «Першого дзвоника»

35

У місті Казерта (Італія) розпочала роботу українська школа «Золотоуст». Школа відкрилась святом Першого дзвоника, яке стало п’ятим в історії школи. Про це повідомляє УГКЦ Італії.

Почесним гостем свята став новопризначений Генеральний консул України в Неаполі Гамоцький Віктор Сергійович. Він високо оцінив досягнення всіх українців, які бережуть на Півдні Італії своє рідне, острівець українського життя і освіти – закордонний український навчальний заклад «Золотоуст».

Читайте за темою: Як у Римі презентуватимуть культуру Галичини

У своєму привітальному слові він зазначив: «Мені з дружиною є дуже приємно бути з Вами, серед Вас. Я усвідомлюю, що це свято стало можливим, завдячуючи церкві, завдячуючи небайдужим людям, батькам, вчителям, вмотивованим до нових знань дітям. Ми всі пригадуємо слова великого Шевченка: «І чужого научайтесь, і свого не цурайтесь». Тому, дорогі учні, я Вас прошу і закликаю використовувати будь-яку можливість здобувати знання не тільки в італійській школі, але й навчитися отримувати якісні знання тут українською мовою. У Вас – гарні висококваліфіковані вчителі, у Вас – батьки, які докладатимуть всіх зусиль, щоби Ви отримали якісну українську освіту. Розповідайте своїм одноліткам в італійських школах про Україну, її минуле і сьогодення».

tmp_31392-PicsArt_10-01-08.24.061228007932

Читайте за темою: В Італії з’явиться пам’ятник Тарасу Шевченку

Дирекція школи «Золотоуст» цього року була в Києві на зустрічі за круглим столом з Міністром освіти та науки України Лілією Гриневич, де директори закордонних українських шкіл з 11 країн світу, спираючись на власний досвід, засвідчили, що жоден школяр, який навчається в українському закордонному навчальному закладі, не був залишеним на наступний рік в школі країни свого проживання. Цей факт повністю спростовує нарікання тих, хто вважає, що дітям важко навчатися в двох школах одночасно.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.