Global Ukraine

В Італії презентували унікальний дерев’яний велосипед, вироблений в Україні

28

Два місяці проектували, два місяці виготовляли, розповідає ТСН. «Він зроблений із декількох складових частин. Тобто, конкретно є трикутник-рама, яка збирається. Є шари, посилені армуючою склотканиною для збільшення міцності», – прокоментував конструктор велосипеда Антон Лубнін.

Українська компанія Woodrover створює дорогі забавки для дорослих хлопців – дерев’яні велосипеди, які їздять. Перший тест-драйв відбувся на справжніх велоперегонах: його випробував спортсмен Олександр Чупринюк під час київського марафону.

Читати за темою: Український фільм показали на фестивалі в Австралії

У світі не нарахуєш і десятка компаній, які виробляють дерев’яні велосипеди, тож це – іміджевий товар для країни. На Вудровері їздив Міністр закордонних справ Клімкін під час велопробігу в Амстердамі перед референдумом у Нідерландах. Велосипед возила на економічний форум у Торонто делегація Мінекономрозвитку.

Компанія вже отримує державну підтримку. Нині компанія має партнерів у трьох європейських країнах. В Україні дерев’яні велосипеди не продаються через високу вартість – майже три тисячі євро. А ось за кордоном готові платити за продукт з українським прапором.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.