Українців у Франції запрошують на зустріч молоді

56

У суботу, 15 жовтня, відбудеться вже традиційна зустріч української молоді у Парижі. «Прийди і поділись: досвідом, настроєм та смаколиками!», – закликають організатори. Така зустріч проводиться вже не вперше, а цього разу організатори вирішили поєднати приємне з корисним і відвідати одне з важливих місць української спадщини у Франції – Наукове товариство імені Тараса Шевченка (НТШ).

jiuy4

Читайте за темою: На виставці українських митців в Парижі – аншлаг

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Футболка

Брелок “Тризуб”

Такий формат – хороша нагода не лише поспілкуватися та гарно провести час, але й знайти чимало друзів, однодумців, доєднатися до української спільноти в Парижі. Крім того, це і допомога тим, хто недавно приїхав у Париж та ще не встиг адаптуватися і має чимало запитань.

«До Франції кожного року приїздить на навчання значна кількість студентів з України, для багатьох з них це – перша подорож за кордон. Зрозуміло, що в них виникають запитання, а іноді і складнощі. Подібні зустрічі дозволяють тим, хто потрапив до Франції нещодавно познайомитись із старшими товаришами, які можуть поділитись досвідом та допомогти, – коментує подію Ігор Решетняк, заступник голови асоціації Ukraine Action. –  По-друге, в Україні дуже мало хто знає про українську спадщину за кордоном. Вибір НТШ, як місця проведення – це можливість для молоді відкрити для себе одну із важливих для України пам’яток і, з часом, долучитись до її збереження та розвитку».

Читайте за темою: Святкування Дня Незалежності України в Парижі (фоторепортаж)

Зазначимо, що Наукове товариство імені Тараса Шевченка (НТШ) в Європі розпочало свою діяльність у 1951 році в невеликому французькому містечку Сарсель, що знаходиться недалеко від Парижа. За період незалежності України у Сарселі побували десятки представників сучасної еліти, науковців, викладачів, письменників, серед яких варто згадати Дмитра Павличка, Івана Драча, Миколу Жулинського та ін. GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.