Українці в Австралії закликали уряд чинити тиск на РФ задля звільнення незаконно ув’язнених українців

49

Союз українських організацій Австралії (СУОА) закликав національну громаду приєднатися до заклику Світового конгресу українців (СКУ) до міжнародної спільноти і правозахисних організацій щодо звільнення українських журналістів і всіх політичних в’язнів, незаконно затриманих російськими владними структурами. Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на прес-службу СУОА.

«СУОА закликає уряд Австралії і австралійських парламентаріїв посилити тиск на Російську Федерацію і вимагати звільнення політв’язнів», – сказав голова СУОА Стефан Романів.

Читайте за темою: В Австралії (в штаті Квінсленд) відбувся Перший український фестиваль (Фото)

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Як наголошується у заяві організації, СУОА повторно звертається до міністра закордонних справ Австралії Джулі Бішоп із закликом розслідувати цю справу і взяти на себе провідну роль у міжнародних зусиллях з цього питання.

«Ми наголошуємо на важливості захисту прав людини та свободи слова у всьому світі та ще раз повторюємо свій заклик від 3 жовтня ц. р. до уряду Австралії відреагувати на ці порушення», – йдеться у документі.

Читайте за темою: Народна дипломатія в Австралії: інтерв’ю з Ольгою Олейніковою

Крім того, організація закликала свої осередки та окремих членів української спільноти контактувати з місцевими членами парламенту, забезпечити їх фактичною довідковою інформацією та закликати ініціювати обговорення цього питання на найвищому рівні.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.