Українці створили яйце, яке навчить готувати і підтримає бесіду

55

Українські розробники створили цікавий гаджет для розумної кухні – HelloEgg. Це кухонний асистент на голосовому управлінні, який може надавати швидку кулінарну допомогу в режимі реального часу. Пристрій виконаний у вигляді яйця з дисплеєм, на який транслюються покрокове відеокерівництво з приготування різних страв. А ще він вміє підтримувати бесіду завдяки вбудованому штучного інтелекту і чарівно блимає одним єдиним, але таким зворушливим електронним оком. Розповідає ain.Керувати пристроєм можна цілком за допомогою голосових команд (частково HelloEgg управляє команда підтримки, але лише в тому випадку, якщо ІІ не справляється із запитом). А якщо в процесі приготування ви занудьгуєте, з ним можна просто поговорити про життя Всесвіту і взагалі. Причому спілкується HelloEgg досить емоційно, зображуючи своїм оком найрізноманітніші цілком людські реакції.

При бажанні HelloEgg може транслювати музику з Spotify і інших музичних сервісів, а також новини, прогноз погоди та інше. Само собою, в ньому вбудовані всілякі таймери, які застрахують початківців кулінарів від підгорілої гречки і недожареного біфштекса.Покликання HelloEgg – допомогти людям готувати здорову їжу, економити на ресторанах, допомагати вирішувати побутові проблеми і просто розважати біля плити.

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Серія скульптур «Дерево Життя»

Художня лялька

Читати за темою: Троє українських студентів-докторантів презентували свої наукові досягнення в Берліні

«Ми провели дослідження і з’ясували, що 400 годин на рік людина проводить на кухні, а це три роки життя. Ми зрозуміли, що сучасний кулінарний асистент не повинен обмежуватися тільки голосовим супроводом і музичним стрімінгом – в ньому також має бути відео і людська допомога в реальному часі, а також багато іншого», – пояснив Дмитро Шемет, СЕО компанії RND64, яка створює продукт.

Поки можна оформити тільки попереднє замовлення на гаджет, а перші поставки планують почати в лютому 2017 року. Про ціну на гаджет поки не говорять, обіцяють лише, що він буде дешевше, ніж найближчий аналог-конкурент – Amazon Echo.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.