Global Ukraine

Українці Гонконгу зустрілися із Консулом Лілією Самойловою

22

Нещодавно українська громада у Гонконгу провела зустріч із Консулом України в КНР, Гонконгу, Макао і Монголії. Зустріч пройшла в неформальній обстановці у ресторані «Іван Козак», де учасники зустрічі мали змогу не лише обговорити спільні проекти та нагальні питання, а й скуштувати страви української національної кухні. Також на зустрічі були присутні й жителі Гонконгу, які із захватом дивились виступ Назара Табачишина.

Читайте за темою: Які вони, українці з Гонконга?

Під час заходу Консул вручила українським активістам грамоту від імені Надзвичайного та Повноважного Посла України в КНР Олега Дьоміна, за активну участь у народній дипломатії та розвитку українства у Гонконгу. Лілія Самойлова також привітала українську громаду з 25-тиріччям Незалежності держави і вручила символи української державності, зокрема, прапор України, плакати з українською символікою та атрибутами державності і текстами гімну України.

jiuy

jiuy1

jiuy2

«Зустріч пройшла у дуже приємній атмосфері, усі познайомились, обмінялися думками щодо відкриття представництва України в Гонконгу, щоб покращити умови життя українців і не було необхідності їздити у Пекін, що є досить матеріально складно. Серед активістів української громади на зустрічі були присутні: Катерина Кардаш, Оксана Харт, Тарас Локотко. Дуже багато людей підтримували нашу ініціативу. Виступав Назар Табачишин, Віталій Власюк, організатор української ком’юніті, також був присутній. Були й нові члени української громади, які вперше прийшли на нашу зустріч. За нашим столом об’єдналися люди з Криму, Луганська, Донецької області, зі Львова, Полтави. Ми обмінялися думками щодо розвитку українства в Азії і домовились розробити план майбутніх івентів», – зазначає Катерина Кардаш, активістка української громади у Гонконгу.

jiuy3

Читайте за темою: Життя Гонконгу: українська громада допомагає талановитим школярам

А ще у  вівторок, 4 жовтня, відбулась планова зустріч з Консулом щодо питань, які виникають у громадян України у Гонконгу, а саме: питання пов’язані з новими біометричними паспортами, свідоцтвами про народження, вписанням дітей в українські паспорти, отриманням нових паспортів. Із самого ранку Консул приймала людей, які записувались на консультацію впродовж місяця, а також надала необхідні документи українцям, які надавали запит через інтернет. GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.