Українці Австралії закликали Уряд відключити Росію від SWIFT-у

59

Союз Українських Організацій Австралії (СУОА) 12 жовтня  надіслав листа до міністра закордонних справ Австралії Джулії Бішоп, із закликом збільшити тиск на Росію через незаконне утримання українців, посилити санкції щодо РФ, включаючи заборону SWIFT-у, виступити з вимогою щодо негайного виведення російських сил та обладнання з України та надати Україні оборонне озброєння, допомогти в навчанні військовиків. Про це повідомляє портал Український погляд.

СУОА  в зверненні вчергове нагадує про злочини Росії: порушення людських прав через незаконне утримання українських цивільних громадян, затримання військовослужбовців, порушення норм та принципів міжнародного права. СУОА закликала міністра очолити боротьбу з цими порушеннями прав людини та залучити до цього австралійський Парламент та міжнародних партнерів Австралії.

Читайте за темою: Ефективність української діаспори: австралійський канал попросив вибачення за помилки щодо «Мрії»

Футболка

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

СУОА також закликає кожного представника української спільноти Австралії написати листа міністру закордонних справ чи членам парламенту, щоб привернути увагу до порушень, які здійснює Росія.

SWIFT (Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunications, Товариство всесвітніх міжбанківських фінансових телекомунікацій) — міжнародна міжбанківська система передачі інформації та здійснення платежів. Основне досягнення SWIFT — це створення і використання стандартів банківської документації, яку визнано Міжнародною організацією інформації (ISO). Уніфікація банківських документів дала змогу уникнути багатьох помилок при здійсненні міжнародних міжбанківських розрахунків. Переваги стандартів системи міжбанківської комунікації стали настільки очевидними, що аналогічні системи почали їх також застосовувати на національному рівні. GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.