Український уряд відновлює програму інформування суспільства про НАТО

52

Український уряд планує з 2017 року відновити програму інформування суспільства про НАТО. Про це під час зустрічі з представниками української громади у Варшаві заявила у вівторок Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе. Повідомляє Урядовий портал.

«Ми хочемо з 2017 року відновити програму інформування суспільства в Україні про те, що таке НАТО», – зазначила Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Вона нагадала, що раніше схожа програма в Україні вже була, але вона «цілком свідомо робилася для галочки». Як приклад Віце-прем’єр назвала показ на телеканалах інформаційних фільмів про НАТО пізно вночі, коли їх ніхто вже не дивився. Климпуш-Цинцадзе зауважила, що на сьогодні більш ніж половина українського суспільства підтримує членство країни в НАТО і це – набагато більше, ніж ще було декілька років тому.

Футболка

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Брелок “Тризуб”

Читайте за темою: Польща та Україна продовжують історичний діалог

«Той рівень співпраці, який в нас зараз є з країнами Альянсу і Альянсом безпосередньо, не менший ніж те, що передбачає ПДЧ (План дій щодо членства в НАТО)», – зазначила урядовець.

Вона додала, що хоча це й не ПДЧ, але фактично здійснюється надзвичайно серйозна реформа збройних сил, сектора безпеки й оборони України для того, щоб бути взаємосумісними з силами НАТО не тільки за стандартами, але й за мисленням.

Перебуваючи з робочим візитом у Варшаві, Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася з низкою високопосадовців Республіки Польща, зокрема, державним секретарем Канцелярії президента Кшиштофом Щерським, заступником маршалка Сейму Ришардом Терлецьким, очільником Бюро національної безпеки Павелом Солохом та Уповноваженим уряду РП з питань реформ в Україні, державним секретарем у Міністерстві фінансів РП Вєславом Яньчеком.

Читайте за темою: Рекомендації фундації «Центр досліджень Польща-Україна» для уряду України у відносинах з Республікою Польща

Під час зустрічі з Кшиштофом Щерським і Павелом Солохом ішлося, зокрема, про гібридну війну, яку веде Росія проти України, невиконання Москвою Мінських угод, продовження санкцій проти РФ, зміцнення української армії, співпрацю держав у контексті євроатлантичної інтеграції України, а також дію зони вільної торгівлі між Україною та ЄС.

Польська сторона висловила зацікавленість в унікальному досвіді України щодо протидії гібридній війні. Також співрозмовники високо оцінили досвід спільної литовсько-польсько-української бригади, який можна використовувати у співпраці з такими членами НАТО як, приміром, Румунія чи Болгарія.

Читайте за темою: Візит польського президента Анджея Дуди до України у День Незалежності

Віце-прем’єр подякувала пану Щерському та пану Солоху за підтримку України. Вона зазначила, що участь президента Польщі в урочистостях з нагоди 25-ї річниці незалежності України вкотре продемонструвала високий рівень дружніх відносин між двома державами. GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.