Український фільм показали на фестивалі в Австралії

63

В рамках Міжнародного Фестивалю фільмів про навколишнє середовище, що проходить в Австралії, показали фільм українського кінорежисера Остапа Костюка «Жива ватра». Про це повідомляє Укрінформ.

Фільм про українські Карпати і мистецтво вівчарів був позитивно сприйнятий аудиторією, однак українська громада Австралії сподівається на повторну демонстрацію стрічки, оскільки багато людей не знало про його показ, адже повідомлення про показ у Мельбурні «Живої ватри» з’явилося лише у день показу.

Читайте за темою: Українка стала однією із найвпливовіших жінок Австралії

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Серія скульптур «Дерево Життя»

«Жива ватра» — український мистецький документальний фільм режисера Остапа Костюка. Фільм розповідає про життя вівчарів українських Карпат і долю традиційного ремесла в контексті сучасного світу. Фільм вийшов у прокат в Україні 29 вересня 2016 року. Режисер фільму Остап Костюк понад 10 років досліджував гуцульську культуру, а протягом 4-ох років знімальна група вела кіноспостереження за героями фільму.

Читайте за темою: Екранізація художньої літератури: новий тренд українського кіно?

Сюжет стрічки побудований навколо життя трьох чоловіків різних поколінь, які живуть в українських Карпатах: 82-річний Іван самотньо доживає віку. Недавно поховавши дружину, він і сам готується до смерті. 39-річний Василь керує тваринним господарством і вигодовує молодняк овець, тоді як 10-річний Іванко починає нове життя в школі-інтернаті райцентру. Та настане весна й вони, за вівчарським покликанням, якому все важче слідувати в сучасному світі, разом піднімуться в гори.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.