Українські швидконадувні матраци Futo досягли мети на Kickstarter менш ніж за добу

61

Надувний матрац – це те, що треба для любителів активного відпочинку. З ним можна ходити в походи, на пляж, на пікнік, але навіть ті, у кого він є, часто з собою його не беруть. Тому що більшість з них досить громіздкі, а надути їх – ціла проблема.

Читайте за темою: Український Ecoisme переміг в конкурсі найбільшого виробника енергії в світі EDF і отримав 100 000 євро

Українці вирішили цю проблему, створивши легкий матрац Futo, який можна надути за кілька секунд – просто порухавши ним у повітрі. Вчора вони запустили кампанію на Kickstarter і за 22 години зібрали бажані $ 15 000, які необхідні розробникам для запуску масового виробництва.

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Художня лялька

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Futo схожий на надувні мішки Lamzac, однак за формою більше нагадує звичайні матраци. Надути його можна за 20 секунд, забираючи повітря прямо з навколишнього середовища. Команда Futo удосконалила не тільки форму, а й принцип надування матраца: повітря заходить відразу в чотири стулки. До Futo додається чохол у вигляді наплічника з кишенями для зручності. Ніяких насосів і додаткових гаджетів для відпочинку з матрацом не потрібно.

vcvx2

vcvx1

Читайте за темою: Як виходець з України створив перший в світі модульний смарт-годинник і зібрав на Kickstarter $ 1,6 млн

Вартість Futo стартує від $ 59 за одиницю, але для ранніх пташок на Kickstarter ще залишилися пропозиції по $ 49. Тим часом до закінчення кампанії залишається ще 37 днів.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.