Українські книги увійшли в колекцію найкрасивіших видань світу

36

На Франкфуртському книжковому ярмарку, який днями проходив у Німеччині, оголосили імена володарів престижних нагород. У їх число потрапили і українські видання, відразу в декілька категорій.

Перемога дісталася львівським художникам Роману Романишину і Андрію Лесіву за створену обкладинку книги «Джордж і таємний ключ до Всесвіту» Люсі і Стівена Хокінга (вийшла у видавництві «Видавництво Старого Лева»). Вона отримала перемогу серед 10 000 робіт, поданих з 50 країн світу.

В каталог «Білі ворони 2016» – збірка найкращих дитячих і підліткових видань – потрапили відразу дві українські книги: «Хто росте у парку» Катерини Міхаліцін, яку проілюструвала Оксана Була, і «Вітер з-під сонця» Оксани Лущевської. У колекцію найкрасивіших книг світу в 2016 році увійшли шість українських видань, серед яких: «Шептицький від А до Я», «Чоловіки, жінки і діти», «Ташенька и кактус» і «Кайдашева сім’я» Нечуя-Левицького в оформленні Лери Схемки.

Сукня довга пряма “Геометрія”

Серія скульптур «Дерево Життя»

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Нагадаємо, що 68-й Франкфуртський книжковий ярмарок розпочав свою роботу 19 жовтня. Цьогоріч український стенд мав мінімалістичний, сучасний стиль, який розробила арт-директорка «Мистецького арсеналу» Альона Соломадіна. Дизайнерка пояснює, що на створення айдентики стенду її  надихнув живопис Флоріана Юр’єва (1929 року народження), митця-дослідника та експериментатора. Інтерпретація його робіт засобами графічного дизайну дозволяє розкрити зміст слогана: New Voices from Ukraine.

Читайте за темою: Чи є Україні що показати на найбільшому книжковому ярмарку світу?

Національний стенд України представив на міжнародному книжковому форумі здобутки понад 12 українських видавництв, в тому числі, крім сучасної української літератури, актуальну мистецьку тематику, видання «Родоводу», графічні історії Nebeskey, креативні путівники від видавництва «Основи», а також роботи українських ілюстраторів та учасників конкурсу найкращого книжкового дизайну, заснованого цьогоріч спільно з Гете-Інститутом в Україні. GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.