Українська команда отримала перше місце на Фестивалі світла в Берліні

50

Українська команда перемогла на Фестивалі світла в Берліні з інсталяцією «Чарівні інновації» у вигляді бджолиного вулика. На одному з основних символів Берліна — телевежі, 10 команд змагалися за перше місце в конкурсі кращих світлових шоу. Переможець визначався за голосуванням глядачів, передає Укрінформ.

Читати за темою: Чернівецький стронгмен отримав Кубок світу з силового екстриму в Болгарії

«Десь у Всесвіті народжується перший атом, який перетворюється в медові стільники. Бджола літає над торф’яником, плющем і квітами, що символізує симбіоз працьовитих комах і рослин – як приклад всіх живих істот. Свій шлях бджола завершує в селі на квітучому пагорбі», — описують інсталяцію організатори фестивалю.

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Футболка

Скандал трапився цього року з підсвічуванням на площі Потсдамер-плац: за задумом авторів, перед очима глядачів протягом декількох хвилин повинні пройти основні моменти історії Німеччини і визначні особистості, серед яких здивована публіка побачила і Гітлера.

Крім того, на фасад найбільшого торгового центру було виведено зображення обличчя міністра пропаганди нацистської Німеччини Йозефа Геббельса, який погрожував тотальною війною. Організаторів навіть просили змінити композицію.

Читати за темою: Вражаючий мурал австралійського митця в Авдіївці

Всього підсвічені були більше 70-ти всесвітньо відомих пам’яток: Бранденбурзькі ворота, фасади Берлінського собору, університету Гумбольдта, будівлі Музейного острова та інші, різнокольорові відблиски на будівлі, що стоять на набережних Шпрее.

 

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.