Українка стала однією із найвпливовіших жінок Австралії

62

Науковець українського походження Наталка Суховерська потрапила до рейтингу «100 найвпливовіших жінок Австралії». Про це йдеться на Facebook сторінці  Australian Federation of Ukrainian Organisations.

«Наталія Суховерська спеціалізується на дослідженнях у сфері медичної фізики у центрі Chris O’Brien Lifehouse та Університеті Сіднею. Загальна мета її робіт – використання інноваційних технологій та фундаментальної науки для покращення лікування онкохворих та забезпечення високоякісних та ефективних моделей лікування», – повідомляє прес-служба медичного центру Chris O’Brien Lifehouse, де працює лауреатка.

За словами голови Союзу українських організацій Австралії Стефана Романіва, доктор Суховерська також є «активним членом української громади Австралії», чим громада дуже пишається.

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Брелок “Тризуб”

Серія скульптур «Дерево Життя»

Читати за темою: Цього тижня десант українських письменників візьме участь у Міжнародному літературному фестивалі в Амстердамі

100 найвпливовіших жінок Австралії (100 Women of Influence Awards) – це рейтинг, який вже п’ять років формується загальноавстралійською фінансово-економічною газетою The Australian Financial Review та одним із найбільших банків країни «Westpac» і включає «рішучих, енергійних жінок, які відповідають духу прогресу, допомагаючи сформувати насичене та всеохоплююче економічне та соціальне майбутнє для Австралії». GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.