У США протестували проти концертів піаніста з РФ, що підтримав анексію Криму

53

У Бостоні і Нью-Йорку  (США) відбулися акції протесту біля концертних залів, де виступав російський піаніст Денис Мацуєв.

Як повідомляє Радіо Свобода, у Нью-Йорку група активістів Signerbusters пікетувала Карнегі Хол. У Бостоні – група Arts Against Aggression у консерваторії провела інсталяцію Putin & Matsuev house of horrors у стилістиці Хеллоуїна.

Організатори заявили, що хочуть поставити перед американськими концертними організаціями питання етичності подальшої співпраці з російськими діячами мистецтва, «що підтримують агресивний і репресивний режим президента Володимира Путіна».

Брелок “Тризуб”

Серія скульптур «Дерево Життя»

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Читайте за темою: Посольство України в Йорданії взяло участь у 3-й Міжнародній виставці з туризму, старожитностей та культури

За словами учасників акції, кілька глядачів, які прийшли на концерт, вирішили не ходити на виступ. У червні 2017 року акціями протесту активісти планують зустріти радянського і російського диригента Володимира Співакова.

ghty10
Пікет у Нью-Йорку
ghty11
Акція в Бостоні

Як відомо, у березні 2014 року після анексії Криму Росією понад 80 російських діячів культури підписали колективний лист «на підтримку позиції президента Володимира Путіна по Україні і Криму». Лист серед інших підписали Мацуєв і Співаков.

Денис Мацуєв – російський піаніст, народний артист Росії (2011), лауреат Державної премії Росії (2009). Після того, як піаніст підписав лист-підтримку дій Путіна у соціальних мережах активно розповсюджувалося звернення російськомовних мешканців США до російського піаніста щодо неприпустимості такої підтримки і розпочали кампанію за скасування його концертів в США.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.