У Польщі розпочався фестиваль українського кіно UKRAЇNA!

45

20-23 жовтня 2016 року в Варшаві триватиме фестиваль українського кіно UKRAЇNA!, який, за словами організаторів, є першим таким подібним заходом у польській столиці. Усі покази фільмів відбудуться в «Kino Iluzjon» у Варшаві. Організатором є  фундація Luna Plus.

Під час фестивалю покажуть такі фільми як «Жива ватра» Остапа Костюка , «Поводир» Олеся Саніна, «Тіні забутих предків» Сергія Параджанова. «Фестиваль UKRAЇNA! покаже не тільки тематичне різноманіття і види українського кіно, які до цього часу так мало відомі в Польщі, насамперед це буде місцем зустрічі поляків і українців. Це – унікальна можливість ознайомитися з українською культурою, та глибше пізнати нашого сусіда», – зазначають на Facebook-сторінці події організатори.

Читати за темою: Фестиваль українського кіно відбудеться у Швеції

Художня лялька

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Футболка

Окрім показу найголовніших фільмів з України за останні роки, у програмі є зустріч з гостями, конкурс на найкращий фільм фестивалю, а також кулінарні майстер класи, які будуть проведені «Кухнею Конфлікту».

ioui

Один вечір фестивалю буде присвячений Олегу Сенцову, українському режисеру, який після висловлення спротиву російській анексії Криму, був арештований у своєму домі в травні 2014 року, перевезений до Росії, і після більш як річного ув’язнення, його звинуватили у тероризмі та засудили на 20 років позбавлення волі. Фільм Олега Сенцова «Гамер» буде можна переглянути під час фестивалю UKRAЇNA! GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.