У Києві презентують збірку інтимної лірики українських письменників «Галерея чуття».

24

13 жовтня у київській арт-галереї Nebo відбудеться відкриття виставки білоруського художника Андрія Задоріна та презентація збірки інтимної лірики українських письменників «Галерея чуття». Про це повідомляє Культпростір.

До цієї книги увійшли живописні роботи Задоріна та вірші українських поетів – Івана Франка, Євгена Плужника, Володимира Сосюри, Василя Симоненка, Миколи Вінграновського, Сергія Жадана, а також Олександра Пушкіна у перекладі Максима Рильського і Марини Цвєтаєвої в перекладі Валерії Богословської.

Читати за темою: В Україні презентували новий посібник з історії про Революцію Гідності та російську агресію

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Футболка

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Також в галереї буде представлена і виставка Андрія Задоріна «Відображення», до якої увійдуть роботи у різних живописних техніках. 15 жовтня художник проведе майстер-клас для всіх охочих, на якому познайомить зі своєю технікою живопису.

Андрій Задорін – художник з Мінська, який наразі мешкає в Нідерландах. Його картини знаходяться в колекціях Британського музею, Музею «Метрополітен», Музею Вікторії та Альберта, мінського Музею сучасного мистецтва і Національного художнього музею Білорусі.

 

 

 

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.