У Катарі відкрилась виставка українських митців «Art Convergence»

83

Виставка  «Art Convergence» відкрилась в рамках щорічного проекту «Українські дні в Катарі» і демонструє сучасне мистецтво України, яке базується на багатій духовно і культурно спадщині.

Виставка представляє роботи 16 художників з різних регіонів України – Київ, Одеса, Рівне, Чернівці, Харків, Дніпро.

Серед них художники різного віку, естетичних уподобань, напрямків мистецтва і життєвого досвіду. Але всі вони вже визнані майстри: їх імена і твори добре відомі не тільки в Україні, а й у багатьох музеях, галереях та приватних колекціх Європи, Америки, Австралії, Об’єднаних Арабських Еміратів тощо.

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Художня лялька

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

fgfhjk1

Читати за темою: Український стенд презентували на світових велоперегонах у Катарі

«Виставка була прекрасно організована разом з нашими партнерами в Катарі. Ми сподіваємося, що інтерес зі сторони преси, професіоналів та звичайної публіки зробить Україну ближчою і стане першим кроком для майбутньої кооперації!» – зазначає художниця Надія Черновіл, співорганізатор виставки «Art Convergence».

 Роботи представлених художників демонструють різні прийоми, жанри і художні стилі: міські і сільські пейзажі, портрети, образотворче і, не образотворче мистецтво, живопис, графічні роботи, які генеруються комп’ютером, а також гобелени. Малюючи, з першого погляду, прості речі і місця, художники намагаються допомогти відвідувачам познайомитись та зрозуміти Україну.

Читати за темою: Британська шкільна освіта загадкового Катару

Проект був організований у співпраці і за підтримки New Vision Productions  та  Chernovol Art.

Філософія New Vision Productions заснована на активній соціальній позиції і поваги національних культурних цінностей. Організація прагне впливати на формування позитивного ставлення суспільства до сприйняття рідної культури.New Vision організовує великомасштабні проекти в різних галузях мистецтва – від традиційного живопису до світла і інтерактивних інсталяцій. Останні проекти нового бачення New Vision Productions – створення постійного архітектурного освітлення для Національного музею України, світлові та звукові установки на фасаді Національного музею України, а також створення резиденції для українських художників в Об’єднаних Арабських Еміратах. GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.