Троє українських студентів-докторантів презентували свої наукові досягнення в Берліні

43

21 вересня 2016 року в Берліні відбувся Перший конкурс презентацій докторських дисертацій. Конкурс відбувся в рамках заходу «Німецько-українська поліфонія наукових інновацій: чути молоді голоси», що був частиною програми форуму українських активістів UkraineLab: поліфонія активізму та дослідження європейськості. Німецько-українське академічне товариство «The Ukraine Network» цим заходом мало на меті підтримати молодих науковців з Німеччини та України і в такий спосіб посилити українсько-німецьку наукову співпрацю, йдеться у прес-релізі Німецько-українського академічного товариства.

У фінал вийшли п’ятеро українських PhD студентів, які проводять дослідження у Вільному університеті Берліна, Університеті Люнебурґа, Університеті Дюсбурґа-Ессена, Дармштадтському технічному університеті, а також у Технічному університеті прикладних наук у Вільдау.

Читайте за темою: Форум UkraineLab в Берліні: активізм, креативність, європейськість!

Художня лялька

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Серія скульптур «Дерево Життя»

Теми 5-хвилинних доповідей варіювалися від ядерної фізики до політології, від права до біотехнологій та матеріалознавства. Журі, що складалося з експертів з різних сфер, визначило два перші місця для найкращих промовців, які представляли сферу природничих наук та гуманітарних, і одне друге місце:

  • Олена Ленчук (Дармштадтський технічний університет, матеріалознавство) за презентацію «Як ми можемо проектувати передові інженерні матеріли?», перше місце.
  • Оксана Гус (INEF, університеті Дюсбурґа-Ессена, політичні науки) за презентацію «Відкриваючи чорну скриньку системної корупції», перше місце.
  • Михайло Думчев (Університеті Люнебурґа, ядерна фізика), за презентацію «Визначаючи субатомарні частки: як ми це робимо і чому це важливо», друге місце.

Читайте за темою: Український АН-178 вразив глядачів на авіасалоні в Берліні

Переможці отримали цінні книжки від Німецько-українського академічного товариства. Окрім того, перше місце отримало 1500 EUR, а друге – 500 EUR від Nomad Bioscience GmbH, компанії, що була заснована і очолюється Юрієм Глебою, активним учасником Товариства. На церемонії нагородження одна з переможниць, Оксана Гус поділилася своїм прагненням не тільки вивчати, але й активно підтримувати антикорупційні дії в Україні, переказавши свій грошовий приз у нещодавно створений Міждисциплінарний науково-освітній центр протидії корупції в Україні (Київ, Україна).

Конкурс наукових робіт був організований Німецько-українським академічним товариством – неприбутковою організацією, створеною групою науковців у липні 2016 року в Берліні. Подія  організована у співпраці MitOst e.V. та підтримана Посольством України в Німеччині. Більше інформації про схожі події можна отримати, підписавшись на інформаційну розсилку: scientists4ukraine@gmail.com.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.