Російський письменник різко висловився про війну з Україною

40

Письменник Григорій Чхартішвілі, більш відомий під псевдонімом Борис Акунін, розповів про свій візит в Україну і ставлення до війни на Донбасі. Письменник вражений тим, що Росія розпочала війну з Україною.

На своїй Facebook-сторінці письменник зазначив: «Я перший раз у Києві. В письменницьких справах, на пару днів. Їжджу по місту, ходжу, дивлюся. Головне відчуття – ступор. Не можу зрозуміти: як можна воювати з Україною? Маячня».

Читайте за темою: Олег Панфілов, професор, письменник, публіцист: «Націоналізм нинішньої Росії – не сучасна хвороба, вона стара, імперська»

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Сукня довга пряма “Геометрія”

Брелок “Тризуб”

Григорій Шалвович Чхартишвілі — російський белетрист, сценарист, сходознавець, літературний критик і перекладач грузинського походження; опозиційно налаштований до путінського режиму. В січні 2012 став одним із співзасновників суспільно-політичної організації «Ліга виборців», яка має на меті контроль за дотриманням виборчих прав громадян у Російській Федерації. На виборах мера Москви у 2013 публічно підтримав кандидата від опозиції Олексія Навального. GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.