Переможці конкурсу «Україні – 25: молода, креативна та глобальна!»

50

Українці по всьому світу відсвяткували День Незалежності, організовуючи різноманітні креативні івенти. Громади збиралися на пікніки, мітинги, влаштовували гастролі музичних груп, велозабіги. Редакція Global Ukraine News слідкувала за цими подіями в рамках конкурсу «Україні 25 – молода, незалежна, креативна та глобальна!!!», під час якого найцікавіші івенти було висвітлено в репортажах.

Тиждень тому ми запропонували Вам обрати переможців у трьох номінаціях:

  1. «Найартистичніше фото святкування Дня Незалежності»;
  2. «Найоригінальніше відео святкування Дня Незалежності »;
  3. «Організація найкреативнішого івенту до святкування 25 річниці Незалежності України».

Футболка

Брелок “Тризуб”

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

З номінантами на кожну категогію можете ознайомитися у матеріалі: «Україні 25 – молода, незалежна, креативна та глобальна!!!»

Тиждень Ви голосували, обговорювали номінантів і врешті ми підбиваємо підсумки конкурсу. Для кращого розуміння, результати голосування в кожній номінації ми вирішили подати у формі діаграм. Нагадаємо, що переможці кожної з номінацій отримають цікаві призи від редакції Global Ukraine News.

Організація найкреативнішого івенту до святкування 25 річниці Незалежності України«Організація найкреативнішого івенту до святкування 25 річниці Незалежності України»
Найартистичніше фото святкування Дня Незалежності«Найартистичніше фото святкування Дня Незалежності»
Найоригінальніше відео святкування Дня Незалежності«Найоригінальніше відео святкування Дня Незалежності України»

Вітаємо переможців конкурсу: українські громади в Єгипті, Бельгії та Еміратах, бажаємо Вам ще більше цікавих івентів, громаді – процвітання та активності. А ми, звичайно, й надалі з радістю долучатимемося до висвітлення Ваших подій. GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.