Global Ukraine

Організація International Medical Relations Organization презентувала нове презентаційне відео про Україну

25

Для підвищення іміджу України на ринку глобальної медицини, посилення просування її медичних можливостей і забезпечення широкого співробітництва на міжнародному рівні нещодавно, за підтримки Комітету з охорони здоров’я Верховної Ради України, було створено органiзацію ІMRO (International Medical Relations Organization), яка, в свою чергу, 3 жовтня презентувала нове презентаційне відео про Україну, як про талановиту та перспективну державу.

Читайте за темою: Інтерв’ю з Романом Фіщуком, ініціатором Навчально-практичного Центру Слуху

«Україна – колиска талантів, наша країна подарувала світу та ще подарує величезну кількість геніїв і талантів у різних галузях, в тому числі і в сфері медицини. Імена таких великих українських лікарів і вчених, як Ілля Мечников, Михайло Пирогов, Микола Амосов відомі всьому світу, і традиції інноваційної медицини в Україні не втрачені: нове покоління першокласних лікарів виходить на міжнародну арену. Сьогодні ми з гордістю презентуємо відео про Україну, її потенціал і талановитих людей. Ласкаво просимо до України – колиски талантів!», – йдеться на Facebook-сторінці організації.

International Medical Relations Organization – це революційний майданчик, на якому українські вчені-лікарі, видатні лікарі та розробники медичних технологій та ноу-хау будуть мати змогу презентувати свої напрацювання на ринку глобальної медицини перед провідними країнами світу.

Завдання компанії IMRO – підвищити імідж України на ринку глобальної медицини, посилити просування її медичних можливостей і забезпечити широке співробітництво з розвиненими країнами.

Читайте за темою: Українські вчені-волонтери зареєстрували кровоспинний засіб «Кровоспас»

Метою організації є допомога передовим медичним гравцям України ефективно представляти свої продукти і послуги на ринку глобальної медицини, налагоджувати зв’язки і різносторонню співпрацю. По суті, IMRO – це високорівневий стикувальний майданчик між медичним ринком України і ринком глобальної медицини, свого роду трамплін, створений для передових медичних гравців нашої країни, щоб забезпечити їм можливість потрапляння на ринок глобальної медицини. GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.