Навколосвітня подорож українців на власному авто: 51 країна та незабутні враження

60

Подружня пара з Дніпра Віталій Танцюра та Маріанна Гавриленко здійснили навколосвітню подорож на власному авто: рік тому, у вересні 2015, вони виїхали з рідного міста, побачили 51 одну країну і повні вражень повернулися додому.tmp_7017-PicsArt_10-04-10.30.55750846417

Подорож подружжя планувало ще з 2014 року, детально обдумуючи весь маршрут. Мандрівники розповідають, що хотіли не просто побачити світ, але й розповісти про Україну, а тому часто відвідували посольства, проводили майстер-класи, дарували прапори, які пошили самі. Про це повідомляється на сайті Дніпропетровської ОДА.

Читайте за темою: Довкола світу з Іриною-Ізольдою

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Брелок “Тризуб”

Серія скульптур «Дерево Життя»

tmp_7017-PicsArt_10-04-10.32.0578509450 tmp_7017-PicsArt_10-04-10.30.115594875

Наприклад, перебуваючи в Греції у жовтні 2015 року, українські мандрівники завітали до української недільної школи при товаристві «Українсько-Грецька Думка». Разом з пані Маріанною вихованці школи та вчителі навчилися робити ляльку-мотанку.

Також, перебуваючи в Греції, вони відвідали Посольство України, пірейський дитбудинок «Калос Пімін», де показали дітям чудовий відеоролик українського юриста Олега Прилуцького «Україна – мій дім» та провели майстер клас з ляльки-мотанки.

Читайте за темою: Українець об’їхав Ісландію на велосипеді

Завершили своє перебування в грецькій столиці Маріанна та Віталій зустріччю з радником посла України в Греції з питань культури Наталею Косенко та зйомками стародавньої частини центру Атен за допомогою безпілотника. Про це повідомляється на сайт «Укранорама».

Подорож умовно поділили на три етапи. З вересня по грудень відвідали європейські країни, з січня по травень – американські, з травня по вересень – азіатські. На власному авто подружня пара проїхала 66 тисяч кілометрів, моря та океани долали на поромах.

Читайте за темою: Мандрівники босоніж і у вишиванках пройдуть через всю Україну

Побачити фото та відео подорожі можна тут.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.