Круглий стіл «Досвід взаємодії інститутів громадянського суспільства та державних діячів у країнах Балтії та Північної Європи»

66

17 жовтня 2016 року о 11.00 за підтримки Шведського інституту та Global Ukraine Foundation у кімнаті для нарад комітету з питань євроінтеграції Верховної Ради України (Садова, 3а, к. 620) відбудеться круглий стіл «Досвід взаємодії інститутів громадянського суспільства та державних діячів у країнах Балтії та Північної Європи».

Під час цьогорічного візиту до України голови парламентів країн Балтії та Північної Європи засвідчили свою підтримку нашій державі. Водночас, на сьогодні зазначені країни потребують більшої уваги з боку української влади, експертного середовища та медіа. Адже даний регіон є не лише економічно найбільш динамічним та технологічно розвиненим регіоном у Європі. Але і таким, в якому дуже важлива роль належить громадянському суспільству, котре виступає не просто в якості опозиції до держави, але і робить вагомий внесок у публічну політику.

Читати за темою: В Україні проходить міжнародна конференція присвячена Малевичу

Брелок “Тризуб”

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Сукня довга пряма “Геометрія”

Крім вищезазначеної теми, пропонується до обговорення також питання досвіду країн Балтії та Північної Європи у сфері безпеки, європейської та євроатлантичної інтеграції, боротьби з корупцією, у взаємодії з діаспорою, у сфері освіті, а також щодо їх внеску у програму «Східне партнерство».

Зареєструватися на участь можна тут: goo.gl/41APJP. Нагадуємо, що реєстрація є обов’язковою.

До участі запрошуються: дипломати, народні депутати, експерти, науковці. Робочі мови: українська та англійська. Реєстрація: о 10:30.

Контактний номер телефону: 099 726 98 23, E-mail: office@global-ukraine.org. GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.