Коли з’явиться новий пункт пропуску на українсько-польському кордоні?

44

Володимир Гройсман та Беата Шидло на вересневому економічному форумі в польській Криниці-Здруй домовилися про поліпшення умов перетину українсько-польського кордону.  Одним із результатів такої домовленості можна вважати будівництво нового пункту пропуску на українсько-польському кордоні, кошти на підготовку якого уже закладені в бюджеті. Про це повідомляє naszwybir.pl.

Новим пунктом пропуску стануть Мальговіце-Нижанковичі, що недалеко від Перемишля. У наступному році з’явиться проект і буде видано дозвіл на будівництво. Українську частину пункту пропуску обіцяють побудувати до кінця 2017 року, а польську – до кінця 2018 року.

Читайте за темою: У Польщі запрацювала українська профспілка

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Під будівництво пункту пропуску Мальговіце-Нижанковичі з польської сторони планують виділити близько 17 га землі, а сам перехід розташовуватиметься між Перемишлем і Добромилем, що на Львівщині.

Читайте за темою:  Польща та Україна продовжують історичний діалог

Планується, що перетинати новий пункт пропуску зможуть не тільки водії транспортних засобів, вага яких не перевищує 3,5 тонни, а й пішоходи. Таким чином планується розвантажити перехід в Шегинях, а також зменшити черги на таких популярних пунктах пропуску, як Краковець-Корчова і Смільниця-Кросценко. GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.