Французька журналістка закликає звільнити Романа Сущенка

61

Французька письменниця, історик, журналіст Галя Акерман закликала українських і іноземних колег боротися за звільнення незаконно заарештованого в Росії журналіста «Укрінформу» Романа Сущенка, з яким добре знайома особисто. Про це вона заявила на прес-конференції у Києві на тему: «Як Франсуа Олланд зашкодив паризькому тріумфу Путіна».

«Я принагідно хочу закликати всіх українських та іноземних колег боротися за звільнення Романа Сущенка. Він – справжній журналіст із багаторічним досвідом, і, звісно, ця історія – просто жахлива», – сказала Галя Акерман.

Читайте за темою: Кореспондента агенції «Укрінформ» утримують у московському СІЗО

Художня лялька

Серія скульптур «Дерево Життя»

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Вона розповіла, що знає Сущенка багато років завдяки його роботі в Парижі. За словами Акерман, він часто брав у неї інтерв’ю, а останнє інтерв’ю в неї Сущенко взяв напередодні його від’їзду до Москви, воно було присвячене майбутньому відкриттю Російського духовно-культурного центру в Парижі.

Читайте за темою: Актуальна тема: Навіщо Москві справа проти Романа Сущенка?

«Роман не встиг його опублікувати, тому що він поїхав до Москви, і його там заарештували. Він хотів опублікувати його у день відкриття центру або напередодні, а інтерв’ю взяв у мене заздалегідь. Це, звісно, дуже страшна історія. Я думаю, що його туди заманили. Я була першою, хто озвучив думку, що його саме свідомо заманили. Це вже робилося у новітній російській історії, і я написала статтю, в якій про це згадую, і тепер адвокат Фейгін, який, на жаль, дуже мало може розповідати, озвучив цю ж думку», – зазначила журналістка.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.