Фестиваль українського кіно відбудеться у Швеції

53

З 25 жовтня до 7 листопада у шведському Гетеборзі відбудеться другий скандинавський фестиваль українського кіно. Глядачі побачать три повнометражні фільми та добірку короткометражних робіт. Фільмом церемонії відкриття стане  «Жива ватра» Остапа Костюка. Крім документальної картини про життя карпатських вівчарів, публіка побачить «Атомоград. Монтаж утопії» Станіслава Мензелевського, Анни Онуфрієнко та Олександра Телюка та фільм Дмитра Мойсеєва «Такі красиві люди». Повідомляє Cultprostir.

Читайте за темою: Українська команда отримала перше місце на Фестивалі світла в Берліні

«Українське кіно не так часто дістається Скандинавії, а мрія показати його саме там народилася дуже давно. Місцева громада Гетеборга допомогла цю мрію реалізувати, знайшовши для фестивалю один з найавторитетніших кінотеатрів міста. Що ж до загальної ідеї, то у всіх фільмах творці, так чи інакше, рефлексують на урбаністичні теми. А кому як не скандинавам показувати подібні рефлексії? Тому ми й чекаємо активного фідбеку від шведів. Постер, до речі, теж розробляли спеціально для Швеції. Плануються також покази в інших містах», – розповіла  Анна Корягіна, програмний координатор фестивалю.

Сукня довга пряма “Геометрія”

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Читайте за темою: Українська актриса зіграє у голлівудському фільмі

Закриє фестиваль добірка короткометражних робіт: «Reve ta Stohne on Tour» Надії Парфан, та п’ять картин, присвячених українським містам,  з альманаху «Місцеві»: «70 вулиць» Макса Лижова, «На Сході» Петра Армяновського, «Серед хат» Оксани Носач, «Я на дитмайданчику» Поля Гранека та «Луганськ-Київ» Олени Панченко.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.